Licytacja szkolenia z wyszkolewas

Cześć! Dzisiaj wpis szybki, prosty i taki, który jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z wyszkolewas, to może Cię bardzo zainteresować. Jest dziewczynka, która od dłuższego czasu próbuje zebrać pieniądze na protezę ręki. I wciąż do celu brakuje 10 000zł.

Zbliża się dzień dziecka. Co, jeśli z okazji tego dnia zaproponuję Ci udział w licytacji kursu tester oprogramowania? Kwotę, którą wylicytujesz, przekażesz na jej protezę.

Cel licytacji: Sandra Synowiec jeśli uda się zebrać potrzebną kwotę przed zakończeniem licytacji, znajdziemy na pewno inne dziecko, któremu możemy pomóc.

Wygrany uczestnik licytacji otrzymuje kurs tester oprogramowania

Szkolenie ma formę indywidualnej nauki, a to znaczy, że jesteś jedynym uczestnikiem szkolenia. Cała moja uwaga poświęcona jest Tobie i temo nauki dostosowane do Ciebie. Kurs na testera oprogramowania trwa 20 godzin. Możemy uczyć się stacjonarnie w Krakowie (Nowa Huta, dzielnica Wadów) lub online (zdalnie). Zanim zalicytujesz, możesz chcieć sprawdzić opinie osób, które już wyszkoliłem, znajdziesz je Facebook, LinkedIn i także na tej stronie.

UWAGA! Szkolenie musi odbyć się między 1 czerwca 2021 a 1 sierpnia 2021 roku. Złóż ofertę, jeśli faktycznie wiesz, że w tym czasie będziesz w stanie przeznaczyć na szkolenie na testera manualnego 20 godzin.

W jaki sposób mogę złożyć ofertę?

Wiesz już, co licytujesz i na jaki cel zostaną przekazane pieniądze. Czas by dowiedzieć się jak złożyć ofertę. Mój pomysł jest prosty i mam nadzieję łatwy do obsłużenia.

Jeśli chcesz wziąć udział w licytacji, podaj kwotę, którą proponujesz w komentarzu do tego posta (na samym dole tej strony znajdziesz formularz dodawania komentarza). Dodając komentarz, uzupełnij pola imię, e-mail oraz treść, czyli kwotę, którą proponujesz. Podaj e-mail, z którego korzystasz, ponieważ to na niego będę się kontaktować w sprawie szkolenia. Kwoty już zaproponowane będziesz widzieć w komentarzach do tego wpisu.

Co możesz zyskać biorąc udział w licytacji?

 • 20 godzin szkolenia za cenę, którą wylicytujesz (najwyższa oferta wygrywa).
 • Całą kwotę samodzielnie przelejesz bezpośrednio ze strony siepomaga, czyli będziesz miał dowód wpłaty, czyli możesz odliczyć darowiznę od dochodu.
 • Najważniejsze ZROBISZ COŚ DOBREGO!

Nie mogę licytować? Nie planuję szkolenia. Co mogę zrobić?

 • Udostępnij ten wpis, może ktoś inny chce się przeszkolić.
 • Daj „like” temu postowi na Facebook, LinkedIn. Im więcej like, tym więcej osób zobaczy ten post (Facebook, LinkedIn uzależniają ilość osób widzących zaangażowania widzów posta), czyli dowie się, że organizuję licytację i tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś wylicytuje szkolenie.
 • Udostępnij link do zbiórki w swoich social mediach.
 • Każda złotówka się liczy. Może masz 5 zł, które możesz podarować?

Kwota przekazana na cele fundacji może być odliczona od podatku za 2021 rok.

Przekazanie środków z takiej aukcji to po prostu darowizna. Darowiznę odlicza się od dochodu podatnika za dany rok i wysokość odliczenia jest limitowana do 6% kwoty dochodu (przykładowo dochód 50.000 zł, to odliczenie darowizny do kwoty 3.000 zł). Kwotę takiej darowizny wpisuje się w deklarację PIT/0 wraz z danymi obdarowanego i dostarcza do swojego Urzędu Skarbowego. Dowodem przekazanej darowizny jest potwierdzenie przelewu na rachunek obdarowanego z banku darczyńcy. Ważne jest też wskazanie celu darowizny, oczywiście muszą być to przekazanie na cele charytatywne Fundacji.

Zasady licytacji kursu tester oprogramowania z wyszkolewas

 • Licytacja trwa do godziny 22:00:00 14 maja 2021 roku.
 • Strona https://www.wyszkolewas.com.pl ma włączoną moderację komentarzy, to znaczy, że każdy komentarz ja jako administrator muszę zatwierdzić. Dlatego, jeśli Twój komentarz nie pokazał się od razu na stronie, przeczekaj. Mogę być akurat w pracy, szkolić, spać :). Zaakceptuję go w ciągu maksymalnie 24 godzin. Komentarze dodane w dniu 14 maja 2021 roku zaakceptuje przed północą.
 • O tym, kto ją wygrał, poinformuję na Facebook fanpage Waldemar Szafraniec Testy i Szkolenia.
 • Z osobą, która wygrała licytację, skontaktuję się w ciągu dwóch dni od zakończenia licytacji.
 • Następnie poproszę Cię, o wykonanie przelewu na wskazaną zbiórkę
 • Przelew musi być wykonany przed 1 czerwca 2021 roku (na wypadek, gdyby pierwsza osoba zrezygnowała, chcę mieć możliwość kontaktu z drugą w kolejności).
 • Po dokonaniu przelewu stajesz się oficjalnie moim kursantem i przechodzimy do ustalenia dat, godzin i form szkolenia.
 • Składając ofertę, podajesz adres e-mail. Z nikim nie będę się nim dzielić. Nie będę go też używać w celach promocyjnych bloga.
 • Szkolenie (pełne 20 godzin) musi odbyć się między 1 czerwca a 1 sierpnia 2021 roku.
 • Kwota minimalna aukcji to 700 zł (od niej zaczynamy licytację).
 • Każda kolejna oferta powinna wynosić o 50 zł więcej przykładowo 750 zł, następnie 800 zł itp. Oferty nie spełniające warunku „50 zł” nie będą akceptowane żeby nie wprowadzać zamieszania.
 • Po zakończeniu licytacji skontaktuję się z osobą, która zaproponowała najwięcej. (Napiszę maila na adres podany podczas komentowania posta).
 • Przelew za szkolenie wykonujecie bezpośrednio na wskazaną zbiórkę.
 • W licytacji mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

O kurcie na testera oprogramowania przeczytasz tutaj.

UWAGA: Jeśli uda się zebrać pieniądze na protezę wcześniej (oby), wówczas pieniądze przekażesz na inny wskazany cel.

Waldemar Szafraniec

Nazywam się Waldemar Szafraniec. Karierę testera rozpocząłem w 2012 roku. Od początku pracy w zawodzie wiedziałem, że będzie to coś więcej niż tylko praca. Obecnie praca jest również moim hobby. Jednym z moich obowiązków w obecnym miejscu pracy jest rekrutowanie nowych testerów oraz szkolenie ich. Sam stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach (ISTQB, ISTQB Advanced Level – Test Analyst). Szkolę ludzi w dziedzinie testów manualnych od 2014 roku. Jestem trenerem, ponieważ wiem, że dobrze mi wychodzi przekazywanie wiedzy, wiem jak praca testera wygląda oraz mam doświadczenie w rekrutacji.

Ten post ma 4 komentarzy

Dodaj komentarz