Wyszkolewas – Waldemar Szafraniec opinie

Nazywam się Waldemar Szafraniec, od 2012 roku jestem testerem oprogramowania. Od 2018 roku w ramach własnej działalności „Waldemar Szafraniec” Testy i Szkolenia, przygotowuję kursantów do zawodu testera oprogramowania.

Ponoć najlepiej jest przekonać się do czegoś, gdy przeczytamy opinie innych na temat tego co chcemy kupić. Dlatego na tej stronie zebrałem opinie na temat „wyszkolewas” (Waldemar Szafraniec) mojej pracy i oferowanego szkolenia.

Szkolenie przeprowadzone dokładnie w taki sposób, jakiego oczekiwałam. Minimum teorii, maximum praktyki. Fantastyczna, luźna i miła atmosfera.

Marta

źródło rekomendacje Facebook
Waldemar Szafraniec wyszkolewas
Waldemar Szafraniec – wyszkolewas.com.pl
waldemar szafraniec testy i szkolenia ocena 5 na 5 na Facebook
Facebook
Ocena na google dla waldemar szafraniec testy i szkolenia
Google
rekomendacje linkedin waldemar szafraniec testy i szkolenia
LinkedIn

Stawiam na ćwiczenia praktyczne

„Największą zaletą jest praktyczne podejście do tematu, dlatego kurs głównie opiera się na zajęciach praktycznych i poznaniu zawodu testera od podstaw.

„Plan szkolenia opracowany świetnie- teoria w pigułce, a potem praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka 🙂

opinia rekrutera w IT na temat szkolenia u Waldemar Szafraniec

Wspólnie ustalamy czas nauki

„Bardzo dobrze przygotowana zarówno teoretyczna jak i praktyczna część kursu, z szerokim zakresem zadań. Czas trwania kursu i godziny dostosowane do indywidualnych potrzeb i tempa nauki kursanta. Bardzo profesjonalna i przyjemna atmosfera w trakcie całego kursu. Gorąco polecam szkolenia z Waldemarem Szafrańcem każdemu, kto chce nauczyć się zawodu Tester Oprogramowania!”

(Beata)

Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

„Bardzo mocno polecam Szkolenie indywidualne online na Testera Manualnego u Waldka. Zagadnienia teoretyczne okraszone były mnóstwem realnych przykładów z życia – dzięki czemu teoria jest przyjemniejsza i łatwiejsza do przyswojenia. Bardzo dużo zadań praktycznych. Cennym elementem była dla mnie również część na temat rozmowy rekrutacyjnej oraz CV – wiem dokładnie, na co muszę zwrócić uwagę i co poprawić. Jeśli pojawiały się pytania – nie zostawałam bez odpowiedzi. Forma szkolenia jaką Waldek oferuje – przypominająca korepetycje – była dla mnie bardzo ważna, cała uwaga jest skierowana na jednego ucznia.
Po ukończeniu kursu wiem, że był to naprawdę dobry wybór!
Wychodzę ze szkolenia z dużą dawką wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej.
Niezwykle wartościowe szkolenie! Jeszcze raz gorąco polecam :)”

(Martyna)

Waldemar Szafraniec wyszkolewas opinie kurs tester oprogramowania
Waldemar Szafraniec „wyszkolewas” opinie kursantów

W październiku 2018 przeprowadziłem się do Krakowa. Założyłem, że tutaj będzie mi łatwiej znaleźć pracę jako tester oprogramowania. W grudniu skończyłem szkolenie u Waldka, na którym nauczyłem się praktycznej strony testowania. Szkolenie było bardzo owocne, pomogło mi ono w późniejszych rozmowach rekrutacyjnych. I tak w styczniu wysłałem moje pierwsze CV.

Na ten moment zaufało mi ponad 40 osób. Duża większość z nich pracuje jako tester oprogramowania.