aukcja szkolenia na testera oprogramowania na rzecz szkoły 3.0
Licytacja kursu na testera na rzecz Szkoły 3.0

Znacie projekt Szkoła 3.0? Otóż ja poznałem (dzięki Piotrowi Wicherskiemu) i polubiłem na tyle, by spróbować coś zrobić na rzecz tego projektu. W kilku słowach działania organizacji skierowane są do dzieci/młodzieży w potrzebie, które otrzymują pomoc w nauce. I my możemy pomóc! Ja w każdym razie zamierzam.

Roczny koszt nauki dziecka według Szkoła 3.0 wynosi 1122 zł

Minimalnym i pożądanym przeze mnie celem akcji jest sfinansowanie rocznej nauki jednego dziecka. Dlatego moim pomysłem jest, by koszt ten podzielić na dwa. Daję od siebie do worka 561 zł. I tyle przeleję czy licytacja się uda, czy nie na konto projektu. Drugie tyle, czyli kolejne 561 zł to minimalna kwota, od której zaczynamy licytację. Dzięki temu, jeśli chociaż jedna osoba zalicytuje, to na koniec na konto organizacji wpłynie kwota potrzebna na edukację jednego dziecka przez rok.

Wygrany uczestnik licytacji otrzymuje kurs tester oprogramowania

Szkolenie ma formę indywidualnej nauki, a to znaczy, że jesteś jedynym uczestnikiem szkolenia. Cała moja uwaga poświęcona jest tobie i tępo nauki dostosowane do Ciebie. Kurs na testera oprogramowania trwa 20 godzin. Możemy uczyć się stacjonarnie w Krakowie (Nowa Huta, dzielnica Wadów) lub online (zdalnie). Zanim zalicytujesz możesz chcieć sprawdzić opinie osób, które już wyszkoliłem znajdziesz je Facebbok i w LinkedIn a także na tej stronie.

Przeczytaj uważnie tekst

Szkolenie musi odbyć się między 6 a 12 grudnia 2019 roku. Złóż ofertę, jeśli faktycznie wiesz, że w tym czasie będziesz w stanie przeznaczyć na szkolenie na testera manualnego 20 godzin.

W jaki sposób mogę złożyć ofertę?

Wiesz już, co licytujesz i na jaki cel zostaną przekazane pieniądze. Czas by dowiedzieć się jak złożyć ofertę. Mój pomysł jest prosty i mam nadzieję łatwy do obsłużenia.

Jeśli chcesz wziąć udział w licytacji, podaj kwotę, którą proponujesz w komentarzu do tego posta (na samym dole tej strony znajdziesz formularz dodawania komentarza). Dodając komentarz, uzupełnij pola imię, e-mail oraz treść, czyli kwotę, którą proponujesz. Podaj e-mail, z którego korzystasz, ponieważ to na niego będę się kontaktować w sprawie szkolenia. Kwoty już zaproponowane będziesz widzieć w komentarzach do tego wpisu.

Kwota przekazana na cele fundacji może być odliczona od podatku za 2019 rok

Przekazanie środków z takiej aukcji to po prostu darowizna. Darowiznę odlicza się od dochodu podatnika za dany rok i wysokość odliczenia jest limitowana do 6% kwoty dochodu (przykładowo dochód 50.000 zł, to odliczenie darowizny do kwoty 3.000 zł). Kwotę takiej darowizny wpisuje się w deklarację PIT/0 wraz z danymi obdarowanego i dostarcza do swojego Urzędu Skarbowego. Dowodem przekazanej darowizny jest potwierdzenie przelewu na rachunek obdarowanego z banku darczyńcy. Ważne jest też wskazanie celu darowizny, oczywiście muszą być to przekazanie na cele charytatywne Fundacji.

Zasady licytacji na rzecz Szkoła 3.0

 1. Licytacja trwa do północy 24 listopada 2019 roku.
 2. Strona https://www.wyszkolewas.com.pl ma włączoną moderację komentarzy,
  to znaczy, że każdy komentarz ja jako administrator muszę zatwierdzić.
  Dlatego jeśli Twój komentarz nie pokazał się od razu na stronie,
  przeczekaj. Mogę być akurat w pracy, szkolić, spać :). Zaakceptuję go w
  ciągu maksymalnie 24 godzin. Komentarze dodane w dniu 24 listopada 2019
  roku zaakceptuje przed północą.
 3. O tym, kto ją wygrał poinformuję na Facebook fanpage Waldemar Szafraniec Testy i Szkolenia.
 4. Z osobą, która wygrała licytację, skontaktuję się w ciągu dwóch dni od zakończenia licytacji.
 5. Następnie poproszę Cię o wykonanie przelewu na rzecz szkoła 3.0 (nie na konto mojej firmy).
 6. Przelew musi być wykonany przed 1 grudnia 2019 roku (na wypadek, gdyby pierwsza osoba zrezygnowała, chcę mieć możliwość kontaktu z drugą w kolejności).
 7. Po dokonaniu przelewu stajesz się oficjalnie moim kursantem i przechodzimy do ustalenia dat, godzin i form szkolenia.
 8. Składając ofertę, podajesz adres e-mail. Z nikim nie będę się nim dzielić. Nie będę go też używać w celach promocyjnych bloga.
 9. Szkolenie (pełne 20 godzin) musi odbyć się między 6 a 12 grudnia 2019 roku.
 10. Kwota minimalna aukcji to 561 zł (od niej zaczynamy licytację).
 11. Po zakończeniu licytacji skontaktuję się z osobą, która zaproponowała najwięcej. (Napiszę maila na adres podany podczas komentowania posta).
 12. Przelew za szkolenie wykonujecie bezpośrednio do Szkoły 3.0 nie na konto mojej firmy.
 13. W licytacji mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Więcej o projekcie przeczytasz tutaj

https://szkola30.pl/o-projekcie

O kursie na testera oprogramowania przeczytasz tutaj

Zachęcam,
Waldek

Waldemar Szafraniec

Nazywam się Waldemar Szafraniec. Karierę testera rozpocząłem w 2012 roku. Od początku pracy w zawodzie wiedziałem, że będzie to coś więcej niż tylko praca. Obecnie praca jest również moim hobby. Jednym z moich obowiązków w obecnym miejscu pracy jest rekrutowanie nowych testerów oraz szkolenie ich. Sam stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach (ISTQB, ISTQB Advanced Level – Test Analyst). Szkolę ludzi w dziedzinie testów manualnych od 2014 roku. Jestem trenerem, ponieważ wiem, że dobrze mi wychodzi przekazywanie wiedzy, wiem jak praca testera wygląda oraz mam doświadczenie w rekrutacji.

Ten post ma 3 komentarzy

Dodaj komentarz